Yrjö Edelmann färglitografi

198139

EDELMANN, Yrjö (född 1941): Paket med tejp, signerad Y. Edelmann, 1/290, färglitografi, ca 32x51 cm

Fack 18

Yrjö Edelmann färglitografi
Budhistorik (21 bud)
872075
1 700
872032
1 600
872073
1 600
872032
871840
1 400

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.