Yrjö Edelmann färglitografi

198137

EDELMANN, Yrjö (född 1941): Papper med tejp, signerad Y. Edelmann, E.A.x/xx, färglitografi, 44x61cm; oramad

Rum 9

Yrjö Edelmann färglitografi

Budhistorik (13 bud)
872845
872598
872598
850
872460
872597

Slutpris SEK:
113 EUR, 129 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.