Bord senempire

198136

BORD, 1800-tal, senempire, mahognyfanér, dekor av bronserad lagerkrans, höjd ca 74, 93x64 cm

Slitage, fanéreskador

Rum 15

Bord senempire

Budhistorik (4 bud)

870836
750
870820
600
870710
550
870529

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.