Yrjö Edelmann färglitografi

198135

EDELMANN, Yrjö (född 1941): Inslagen julgran, signerad Y. Edelmann, 395/375, färglitografi, 56x39 cm; oramad

Rum 9

Yrjö Edelmann färglitografi

Budhistorik (13 bud)
870805
900
870712
850
870652
869836
750
869658
700

Slutpris SEK:
900
93 EUR, 111 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.