Yrjö Edelmann färglitografi

198133

EDELMANN, Yrjö (född 1941): Inslagen tand, signerad Y. Edelmann, E.A.VIII/XXV, färglitografi, 65x51 cm; oramad

Rum 9

Yrjö Edelmann färglitografi
Budhistorik (10 bud)
872974
750
870704
700
870814
650
870704
600
868267
550

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.