Salongsbord senempire stil

198129

SALONGSBORD, senempire stil, mahognyfanér, intarsia, med lejontassar, höjd 75, diameter 75

Slitage, fläckar, repor

Rum 2

Salongsbord senempire stil

Budhistorik (15 bud)
868780
2 600
869685
2 400
868780
869683
868780
1 900

Slutpris SEK:
2 600
248 EUR, 279 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.