Yrjö Edelmann färglitografi

198128

EDELMANN, Yrjö (född 1941): Paket med tejp, signerad Y. Edelmann, 182/360, färglitografi, 44x59 cm; oramad

Rum 9

Yrjö Edelmann färglitografi
Budhistorik (16 bud)
873408
1 400
873448
1 300
873408
873271
872960

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 150 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.