Ferdinand Stoopendaal akvarell

198127

STOOPENDAEL, Ferdinand (1850-?): Flicka med blomsterkorg, signerad o daterad F Stoopendael 1881, akvarell, bildmått 33x23 cm

Konst, Handskrifter

Rum 13

Budhistorik (2 bud)

862013
862012
2 600

Slutpris SEK:
286 EUR, 322 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.