Taburett 1800-tal

198126

TABURETT, 1800-tal, bemålad, med sammets och broderi sits

Lagningar

Rum 14

Taburett 1800-tal

Budhistorik (24 bud)
868284
2 800
869264
2 600
868284
2 400
868268
868251

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.