Yrjö Edelmann färglitografi

198125

EDELMANN, Yrjö (född 1941): Paket med tejp, signerad Y. Edelmann, 201/360, färglitografi, 44x59 cm; oramad

Rum 9

Yrjö Edelmann färglitografi
Budhistorik (18 bud)
869970
870216
869970
870205
869970
950

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.