Yrjö Edelmann färglitografi

198122

EDELMANN, Yrjö (född 1941): Paket med tejp, signerad Y. Edelmann, HC, färglitografi, 44x59 cm; oramad

Rum 9

Yrjö Edelmann färglitografi

Budhistorik (17 bud)
868448
1 300
869427
868448
869205
868448
950

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.