Fåtölj Louis XV

198120

FÅTÖLJ, Louis XV, Frankrike, skulpterad och bonad valnöt

skador och lagningar

Rum 15

Fåtölj Louis XV

Budhistorik (21 bud)
869304
869303
3 800
869299
3 600
869298
3 400
869295
3 200

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.