Piedestal plåt

198118

PIEDESTAL, sekelskiftet 1900, bemålad plåt samt trä, landskapsmotiv, höjd 83, diameter 29 cm

Slitage, nagg

Diverse, Möbler

Rum 13

Piedestal plåt

Budhistorik (4 bud)

869279
450
865236
865228
863814

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 48 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.