Spegel

198117

SPEGEL, empirestil, 1900-talets första hälft, fanerad i mahogny och rot samt intarsiadekor, kolonner med mässingshylsor, 155x88 cm

Senare bakstycke och glas

Speglar

Rum 10

Spegel
Budhistorik (2 bud)

870150
867301

Slutpris SEK:
33 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.