Spegel med byrå 1900-tal

198116

SPEGEL med BORD, 1900-talets första hälf, gustaviansk stil, mahognyfanér, spegelns höjd 127,116x45,5, bordets höjd 59, 82x30 cm

Byrå skaknar ett mässingsbeslag, byrå med smärre slitage

Speglar

Rum 13

Spegel med byrå 1900-tal

Budhistorik (7 bud)
868888
600
868887
550
868884
500
868871
450
868868

Slutpris SEK:
600
61 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.