Skåp England

198115

TV-skåp, England, 1900-talets andra hälft, fanerat i mahogny, bakomliggande inredning i form av hyllplan, höjd 87, 44x78 cm

Rum 5

Skåp England

Budhistorik (1 bud)

861278
2013-08-08 17:30:41

2013-08-15 kl 22:33
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.