Johnson Bros. servisdelar

198112

SERVISDELAR, 57 dlr, bestående av 2 skålfat, 10 deserttallrikar, 12 assietter, 12 djupa tallrikar, 12 mattallrikar, såsskål, kanna, uppläggningsfat 1+1+2+2, modell Windsor Ware, märkt Johnson Bros., England, gulddekor med koboltinslag

Bruksslitage, kanna med krackeleringar

Keramik/Porslin

Rum 13

Johnson Bros. servisdelar

Budhistorik (13 bud)
869476
850
869324
869323
750
868648
700
865260
650

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.