Väggplåt 1800-tal

198108

VÄGGPLÅT, 1800-talets andra hälft, nyrenässans, 3-armad, koppar, mittdel med monogram, ca 76x45 cm

Diverse

Rum 4

Väggplåt 1800-tal
Budhistorik (9 bud)
869378
700
867458
650
866055
600
866055
550
866653
500

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.