Stol senempire

198107

KARMSTOL, 1800-tal, senempire, mahognyfanér, träskuren dekor

Slitage

Rum 1

Stol senempire

Budhistorik (9 bud)
868758
950
867740
900
867740
600
868522
550
867740
500

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.