Stol

198105

STOL, 1900-talets andra hälft, skuren betsa trä, träskuren dekor med motiv av
Jesus i madorla omgiven av de tolv apostlarna, total höjd 151

Skador

Rum 14

Stol

Budhistorik (4 bud)

868175
450
867816
867557
860918

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 48 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.