Oidentifierad konstnär oljem¨ålning

198104

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Slott i centraleuropeiskt landskap, olja på duk, 55x66 cm

Färgbortfall, dukskador, lagningar

Konst, Måleri

Rum 14

Budhistorik (8 bud)
869422
1 300
869411
869231
869231
869230
900

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.