Roland Svensson färglitografi vinterbåten

198103

SVENSSON, Roland (1910-2003): "Vinterbåten", färglitografi, signerad och numrerad Roland S. 269/310, 42 x 33 cm

Fack 4

Budhistorik (36 bud)
869391
9 000
869110
8 800
869390
8 600
869110
8 000
869388
7 800

Slutpris SEK:
9 000
859 EUR, 966 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.