Oidentifierad konstnär oljemålning

198102

OPIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Kvinnoporträtt, otydligt signerad E Karal?, olja på duk, 101x74

Slitage, färgbortfall

Konst, Måleri

Rum 13

Budhistorik (23 bud)
869716
5 600
869714
5 400
869715
5 400
869714
5 200
869712
5 000

Slutpris SEK:
5 600
564 EUR, 641 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.