Målarstaffli

198097

STAFFLI, 1900-tal, Danmark, märkt APA, höjd- och sänkbart, fotat i höjd ca 160 cm, bredd 51 cm

Bruksslitage, sprickor

Diverse

Rum 8

Målarstaffli
Budhistorik (16 bud)
869472
869471
950
869464
900
869470
900
869464
850

Slutpris SEK:
95 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.