Marianna Uutinen blandteknik

198096

UUTINEN, Marianna (Finland, född 1961): Utan titel, signerad och daterad a tergo Marianne Uutinen 1990, blandteknik på duk, 25x20 cm

Smärre dukskada

Konst, Måleri

Monter 17

Marianna Uutinen blandteknik

Budhistorik (9 bud)
869580
869367
863637
862989
750
862971
700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.