Matbord 1800-tal

198078

MATBORD, 1800-tal, senempire, fanér i mahogny, höjd ca 68, diameter 127 cm

Slitage, fläckar

Rum 7

Matbord 1800-tal

Budhistorik (13 bud)
868247
869232
868247
1 900
869228
1 800
868247

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.