Olle Hanspers 5 grafiska blad

198077

HANSPERS, Olle (1923-2012): 5 grafiska blad, samtliga signerade, delvis numrerade, oramade

Rum 9

Olle Hanspers 5 grafiska blad

Budhistorik (11 bud)
869657
869946
869657
1 400
869945
1 300
869657

Slutpris SEK:
143 EUR, 161 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.