Aron Gerle oljemålning

198074

GERLE, Aron (1860-1930): Stadsmotiv i skymning, signerad A Gerle, och daterad Aron Gerle, olja på duk, 74x94 cm

Konst, Måleri

Rum 2

Aron Gerle oljemålning

Budhistorik (7 bud)
869708
2 800
869707
2 600
869425
2 400
868570
862037

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.