Matbord 1800-tal

198073

MATBORD, 1800-tal, senempire, fanér i mahogny, lejontassar, 4 iläggsskivor, höjd ca 77, 130-330x130 cm

Slitage

Rum 7

Matbord 1800-tal

Budhistorik (6 bud)
868303
3 600
867969
600
867968
500
867967
867966

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.