Gesiha Japan

198069

FIGURIN, porslin, Japan, 1900-tal, polykromt bemålad, i form av Geisha hållande lotusblomma, höjd 26 cm

Lagningar

Orientaliskt, Porslin

Monter 7

Gesiha Japan

Budhistorik (4 bud)

869691
450
867768
869689
867768

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 48 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.