Börje Sandelin

198066

SANDELIN, Börje (1926-1970): Människor (natt och dag), signerad Sandelin 8/40, etsning, 16x21, oramad

Rum 4

Börje Sandelin
Budhistorik (14 bud)
870334
900
870337
900
870334
850
870333
870332
750

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.