Börje Sandelin etsning

198064

SANDELIN, Börje (1926-1970): Figurer, signerad Sandelin 2/175, etsning, 16x20,5 cm, oramad

Monter 17

Börje Sandelin etsning
Budhistorik (10 bud)
870797
750
869339
700
870795
650
869339
600
865736
550

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.