Atenienne 1800-tal

198063

ATENIENNE, 1800-tal, betsat delvis svarvat trä, höjd ca 149, 80x42 cm

Slitage, spricka

Rum 14

Atenienne 1800-tal

Budhistorik (12 bud)
869815
867997
750
867524
700
866976
650
866219
600

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.