Per Fredriks oljemålning

198057

FREDRIKS, Per (1887-1947): "Vinterdag Uppland," signerad Fredriks, olja på duk, 27x41 cm

Konst, Måleri

Rum 2

Per Fredriks oljemålning

Budhistorik (8 bud)
869741
600
869732
550
869424
500
869720
500
869424
450

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.