Fällbord 1800-tal

198056

FÄLLBORD, skiva med fanér i rot, höjd ca 73, 89x89 cm

Skador, fanérbortfall, kraftigare repor, lagningar, lås saknas

Rum 3

Fällbord 1800-tal

Budhistorik (1 bud)

869563
2013-08-15 20:12:27

2013-08-15 kl 20:18
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.