Rökbord sekelskifte 1900

198051

RÖKBORD, sekelskifte 1900, trädekor av bl a humlekvistar, höjd ca 63, 98x83 cm

Skador, bortfall, slitage, fuktfläckar

Rum 14

Rökbord sekelskifte 1900

Budhistorik (15 bud)
869280
869352
869280
950
869351
900
869280

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.