E Oldenburg oljemålning

198050

OLDENBURG, E (1800-tal): Kustvy, signerad och daterad E. Oldenburg 1899, olja på pannå, 17x30 cm

Konst, Måleri

Rum 2

E Oldenburg oljemålning

Budhistorik (14 bud)
869846
866557
2 800
869845
2 800
866557
2 400
869742

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.