Stig Åsberg 4 etsningar

198046

ÅSBERG, Stig (1909-1968): 4 etsningar, signerade Stig Åsberg, bl a Fladdermus 1939 samt Apelgren med insekter 1939, oramade

Rum 9

Stig Åsberg 4 etsningar

Budhistorik (18 bud)
870683
870681
870670
870669
950
870667
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.