Stig Åsberg etsning 1954

198043

ÅSBERG, Stig (1909-1968): Malinga, signerad Stig Åsberg 1954, 12/310, etsning, 21x19 cm, oramad

Rum 4

Stig Åsberg etsning 1954
Budhistorik (6 bud)
870376
500
868795
450
867947
868793
867947

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.