Stig Åsberg etsning

198040

ÅSBERG, Stig (1909-1968): Krabbor, signerad Stig Åsberg 1943, etsning, 17x14 cm, oramad

Rum 4

Stig Åsberg etsning

Budhistorik (6 bud)
870371
550
870331
500
870113
450
868826
865701

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.