Toilettebord 1800-tal

198036

TOILETTEBORD, 1800-tal, karl-johan, fanér av mahogny, uppsats med spegel och lådor, peltaformad benställning, höjd ca 147, 90x45 cm

Skador, slitage

Rum 15

Toilettebord 1800-tal

Budhistorik (10 bud)
869409
1 600
868495
868495
868318
867885
550

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.