John Österlund oljemålning

198034

ÖSTERLUND, John (1875-1953): Fjällandskap, signerad Österlund, olja på duk, 88x131 cm

Konst, Måleri

Rum 12

John Österlund oljemålning

Budhistorik (23 bud)
869654
5 000
869650
4 800
869650
4 600
869641
4 400
869633
4 200

Slutpris SEK:
5 000
516 EUR, 616 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.