Snurrstol 1800-tal

198032

SNURRSTOL, 1800-talts slut, bemålat trä delvis rot

Ytskikt med krackeleringar

Rum 15

Snurrstol 1800-tal

Budhistorik (4 bud)

867040
868300
867040
860902

Slutpris SEK:
143 EUR, 161 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.