Harald Sallberg 6 etsningar

198031

SALLBERG, Harald (1895-1963): 6 grafiska blad, varav 5 signerade för hand, motiv från bl a Stockholm och Paris, oramade

Rum 9

Harald Sallberg 6 etsningar

Budhistorik (9 bud)
870335
750
870149
700
869994
650
869537
600
869993
550

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.