Harald Sallberg etsning

198029

SALLBERG, Harald (1895-1963): Roofs of London, signerad Harald Sallberg, etsning, 16x24,5 cm, oramad

gulnad, korta revor i marginaler

Rum 9

Harald Sallberg etsning
Budhistorik (4 bud)

870536
450
870528
870116
869163

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.