Harald Sallberg, etsning

198028

SALLBERG, Harald (1895-1963): Spindelnät, signerad Harald Sallberg 195/310, etsning och akvatint, 20,5x14,5 cm, oramad

Monter 17

Harald Sallberg, etsning
Budhistorik (4 bud)

870424
450
870403
870403
868870

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.