Lennart Sand oljemålning

198027

SAND, Lennart (född 1946): Älgtjur, signerad och daterad L. Sand -96, olja på duk, 75X114 cm

Konst, Måleri

Rum 2

Lennart Sand oljemålning

Budhistorik (5 bud)
865483
11 000
861426
6 400
861425
6 200
861035
6 000
860836

Slutpris SEK:
11 000
1 108 EUR, 1 258 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.