Ernst Nilsson oljemålning

198026

NILSSON, Ernst (1892-1937): Sommarnatt, signerad Ernst Nilsson, olja på duk, 80x95 cm

Konst, Måleri

Rum 2

Ernst Nilsson oljemålning

Budhistorik (7 bud)
869308
3 200
868546
862798
2 800
862164
2 600
862163

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.