Stolar 6 st Louis XVI

198023

STOLAR, 6 st, Louis XVI, franskt provinsarbete, körsbärsfaner

Sprickor, skador och lagningar

Rum 3

Stolar 6 st Louis XVI

Budhistorik (16 bud)
869795
869791
1 400
869790
1 300
869781
900
869780
850

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.