Vitrinskåp Holland

198022

VITRINSKÅP, 1700/1800-tal, rokokostil, Holland, fanerat med rot, höjd 235, 166x46 cm, 2 nycklar finns

Omarbetad, skador

Rum 10

Vitrinskåp Holland

Budhistorik (13 bud)
869421
12 000
869420
11 000
869419
10 000
867886
6 600
864785
6 400

Slutpris SEK:
12 000
1 208 EUR, 1 373 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.